Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu, dlatego warto zastanowić się, co mówią one o jego mieszkańcach. Oryginalne drzwi CREO marki Wiśniowski już od progu przekonują każdego, że musiała wybrać je osoba z polotem i wyobraźnią.

Wszystkie drzwi wejściowe z serii CREO łączy najwyższa jakość wykonania i wysokie parametry techniczne, lecz na tym podobieństwa kończą się, ustępując miejsca różnorodności. Z CREO nie ma miejsca na nudę. Ponad 30 wzorów drzwi dostępnych w bogatej palecie barw i oklein dopełnia równie szeroki wybór klamek i uchwytów do drzwi. To także możliwość wykonania drzwi jednoskrzydłowych z dodatkowymi doświetlami lub naświetlem, dzięki czemu wykorzystujemy światło dzienne już od wejścia do domu. Naświetla nadają również drzwiom reprezentacyjnego charakteru od zewnątrz. Przeszklenia w skrzydle drzwi CREO i wokół nich dostępne są w wersji szyb refleksyjnych, matowych, ornamentowych i piaskowanych, dzięki czemu możemy dopasować model do swoich indywidualnych potrzeb. Ale CREO to również unikalna możliwość zaprojektowania własnego modelu drzwi – wzór 300. Pozwala to na niemal nieograniczone kombinacje stylistyczne, przez co wybór właśnie tych drzwi daje pewność, że wejście do naszego domu jest wyjątkowe. Kolekcja utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, lecz na tyle uniwersalna, aby z łatwością dopasować wygląd drzwi do dowolnej elewacji.

Wybierając drzwi zewnętrzne, należy jednak pamiętać o izolacyjności cieplnej (U). Im mniejszy współczynnik przenikania ciepła, tym lepiej. Najlepiej izolowane drzwi mają przenikalność ciepła U mieszczącą się w granicach 0,7-0,8 W/(m2K). Takie kryteria spełniają drzwi zewnętrzne z kolekcji CREO (U = 0,8). A to zasługa w dużej mierze zastosowania progu z przegrodą termiczną i profilem podprogowym o wys. 30 mm, które w przypadku drzwi CREO są w standardzie. Pozwala to na wyeliminowanie miejsc przemarzania w  najbardziej  newralgicznych  punktach, czyli w tym przypadku na styku progu z posadzką. W skrzydle drzwi zastosowano szyby trzykomorowe obustronnie bezpieczne o grubości 77 mm z ciepłą ramką w standardzie. Dodatkowo wypełnienie skrzydła  drzwi  CREO z panelem  izolowanym  o  grubości  77  mm oraz zastosowanie w nich systemu uszczelnień pozwala stwierdzić, ze są to jedne z najcieplejszych drzwi na rynku.

Oprócz atrakcyjnego wyglądu i wysokiej izolacyjności cieplnej  drzwi CREO oferują także najwyższy poziom ochrony. Posiadają one zabezpieczenia antywłamaniowe klasy RC2 i RC3. Trzypunktowy zamek, bolce przeciwwyważeniowe do zawiasów i liczne dodatkowe wzmocnienia stanowią solidną zaporę dla włamywaczy. Do tego drzwi można doposażyć w funkcje dodatkowo zwiększające nasze bezpieczeństwo, jak wizjer elektroniczny oraz zamek elektroniczny, także z czytnikiem linii papilarnych lub klawiaturą kodową. Drzwi z wmontowanym zamkiem elektronicznym pozwalają na zdalne sterowanie dostępem z poziomu smartfona lub komputera, dzięki czemu możemy sprawdzić, kto i kiedy przestąpił przez próg naszego domu, lub po prostu wpuścić do środka dzieci wracające wcześniej ze szkoły. Drzwi CREO to doskonały wybór dla domów jedno- i wielorodzinnych. Jako jedna z nielicznych serii dostępnych na polskim rynku, kolekcja CREO w równym stopniu spełnia więc wszystkie wymagania stawiane drzwiom zewnętrznym: najwyższy poziom bezpieczeństwa, energooszczędność oraz atrakcyjne wzornictwo.wisniowski_creo_doswietla