WU Executive Academy jest częścią Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu (Vienna University of Economics and Business) – jednego z największych uniwersytetów ekonomicznych w Europie. Uniwersytet może poszczycić się ponad stuletnim doświadczeniem w zapewnianiu edukacji na najwyższym poziomie. Odzwierciedleniem tego są liczne akredytacje, rozpoznawalne na całym świecie (AACSB, EQUIS i AMBA). Ponadto WU Executice Academy jest umieszczane w rankingach uczelni biznesowych i MBA, ciesząc się przy tym świetną reputacją. To właśnie dlatego, tak wielu specjalistów ds. rozwoju zawodowego i mentorów kariery wybrało program MBA na WU Executive Academy.

 Elastyczny sposób nauczania dopasowany do grafików studentów

Wykładowcy na WU Executive Academy doskonale rozumieją styl życia współczesnych biznesmenów, managerów i przedsiębiorców. Z tego względu programy zajęć dopasowane są do grafików studentów, a nie na odwrót. W rzeczywistości, modułowy system kształcenia pozwala zrealizować najbardziej aktualne warsztaty, spędzając przy tym jak najmniej czasu poza pracą.

Oferta programów specjalizacyjnych obejmuje:

  • Zarządzanie Energią;
  • Przedsiębiorczość i Innowacje
  • Finanse
  • Marketing i Sprzedaż
  • Zarządzanie projektami

Program Professional MBA składa się z 3 kursów, na których studenci mogą rozwijać swoje umiejętności:

  • moduł Business Core, rozwijający kompetencje w zakresie zarządzania i przywództwa
  • moduł specjalizacyjny, umożliwiający rozwój na ukierunkowanej ścieżce branżowej
  • Master Thesis, który ostatecznie integruje zdobytą wcześniej wiedzę.

 

Dodatkowo nowoczesna platforma e-learningowa umożliwia studentom realizację nauczania nawet w godzinach pracy, dzięki temu mogą praktycznie wykorzystać zdobyte umiejętności.

„Chciałbym zwrócić uwagę na trzy aspekty wynikające ze studiowania MBA na WU Executive Academy: dobra reputacja uczelni, doskonale zbalansowany (dopasowany) plan studiów oraz świetne perspektywy na przyszłość. Oczywiście studiowanie MBA wiąże się z ciężką pracą. Pomimo tego, bardzo ceniłem sobie modułowy system nauczania, który był idealnie dopasowany do mojej pracy na pełen etat. Według mnie, ten program jest naprawdę unikatowy. Poza korzyściami stricte zawodowymi, studia MBA dały mi możliwość poznania wielu osób ze środowiska międzynarodowego. Jestem dumny, że mogłem być częścią programu Professional MBA Marketing & Sales” – Dmitry Osokin, MBA Alumn/Strategic Account Manager/Roche Pharmaceuticals/Austria.


Czerpanie wiedzy od światowej sławy profesorów i ekspertów branży

Wydział WU Executive Academy tworzą światowej sławy profesorowie oraz uznani eksperci z branży. Nasi wykładowcy wykładają nie tylko na WU Executive Academy, ale także współpracują z ponad 200 partnerskim uniwersytetami i wybitnymi korporacjami z całego świata. Oznacza to, że studiując na WU Executive Academy, studenci mają dostęp do najlepszych specjalistów z branży, a to umożliwia im zdobywanie wiedzy o nowych odkryciach w danej dziedzinie, a także dostęp do najnowszych narzędzi i technik zarządzania.

Budowanie międzynarodowej sieci kontaktów

Podejmując naukę na Professional MBA na WU Executive Academy, dołączysz do zróżnicowanej grupy studentów – każdy o innej narodowości, pochodzeniu i doświadczeniu zawodowym. Wymiana doświadczeń z innymi studentami z różnych krajów z pewnością wzbogaci Twój pobyt na WU Executive Academy. Dzięki temu będziesz mógł stworzyć międzynarodową sieć profesjonalnych kontaktów, które z pewnością zaowocują w Twojej przyszłej karierze.

Więcej informacji o WU Executive Academy znajduje się na stronie: 

https://executiveacademy.at/en/#