Konto Getin UP zostało uznane za najlepsze na rynku według TotalMoney.pl. Oferta rachunku osobistego Getin Banku okazała się bezkonkurencyjna i jako jedyna zdobyła maksymalną liczbę 100 punktów, tym samym wygrywając grudniowy ranking. O zwycięstwie zdecydował m.in. brak opłat za prowadzenie konta i darmowe wypłaty z bankomatów.

Ranking najlepszych kont osobistych TotalMoney.pl został przygotowany dla określonego typu klienta.
W grudniowym badaniu o wyniku zestawienia decydowały koszt użytkowania rachunku oraz karty do konta, przy założeniu, że użytkownik co miesiąc będzie na nie przelewał minimum 2 tys. zł. Modelowy klient miał regularnie, w każdym miesiącu: wykonywać 10 przelewów internetowych, dokonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 400 zł, oraz 5 razy wypłacać pieniądze z bankomatów sieci Euronet, PlanetCash i pozostałych urządzeń, innych niż bankomaty własnego banku.

Niezależna internetowa porównywarka finansowa TotalMoney.pl cyklicznie opracowuje rankingi propozycji
i usług finansowych, zestawiające ze sobą oferty banków w poszukiwaniu najlepszych propozycji dla przykładowych modeli klientów. Pełny ranking najlepszych kont osobistych listopada jest dostępny na stronie TotalMoney.pl

Szczegóły dotyczące oferty kont osobistych Getin Banku są dostępne na stronie www.getinbank.pl.