Marka gamingowa uRage wzbogaciła się o kolejny produkt skierowany do osób ceniących sobie mocny, głęboki bas z zasięgiem 360 stopni. Zestaw głośników uRage SoundZ 2.1 Evo to system dźwiękowy premium działający w technologii Bluetooth, z podświetleniem LED przeznaczony do komputerów, konsol, telewizorów oraz innych urządzeń audio.

Pełne zanurzenie w dźwięk

Zestaw dźwiękowy od uRage charakteryzuje się przede wszystkim 80 W mocą, z czego aż 36 W należy do subwoofera. To właśnie ten element wyposażenia zestawu pozwala cieszyć się głębokim basem o zasięgu 360 stopni. Pozostałe dwa głośniki satelitarne zapewniają dźwięk o maksymalnej mocy 22 W. Całość świetnie uzupełnia stylowy efekt podświetlenia w niebieskim kolorze. Dzięki temu głośniki tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas grania oraz słuchania muzyki. Odtwarzanie dźwięku może odbywać się na kilka sposobów: poprzez port USB (Typ A, 2.0, Host) lub z kart SD, a same głośniki jesteśmy w stanie podłączyć przez kabel (gniazdo RCA) lub za pośrednictwem Bluetooth (v4.0). Głośność i bas wygodnie regulujemy na subwooferze.

Gratka dla wzrokowców

uRage dba o zadziorny wygląd swoich produktów. W przypadku zestawu głośników uRage SoundZ 2.1 Evo nie mogło również zabraknąć tego aspektu. Niezawodne przeżycia wizualne zapewnia niebieskie podświetlenie LED, które świetnie sprawdza się nie tylko podczas grania, ale też oglądania filmu czy podczas domowej imprezy ze znajomymi. Ponad to uRage SoundZ 2.1 Evo wyposażone jest w inteligentny system zarządzania energią. Dzięki niemu możemy skorzystać z trybu czuwania, gdy głośniki nie są używane. Sam ich wygląd dopasowany jest do charakteru pozostałych produktów uRage, a ten zdecydowanie posiada gamingowy sznyt.

Zestaw głośników uRage SoundZ 2.1 Evo to propozycja dla osób, które cenią sobie dobre, głębokie i czyste brzmienie podczas rozgrywek w ulubione gry, oglądania filmów czy słuchania muzyki. Cena zestawu wynosi 249 zł i dostępna jest również na stronie producenta.