Icy Dock EZ-FIT MB990SP-B to uchwyt konwertujący dyski HDD i SSD 2,5″ tak, aby pasowały do zatoki 3,5″.

MB990SP-B może być stosowany w obudowie standardowej jak i beznarzędziowej. Kołki EZ Fit znajdujące się po bokach pasują do większości standardowych otworów montażowych. Użytkownik może je również usunąć, aby zastosować własne uchwyty montażowe bądź użyć śrubek dla bezpieczniejszego dopasowania.

Uchwyt EZ FIT jest lekki i posiada otwartą konstrukcję dla maksymalnego przepływu powietrza i chłodzenia dysków. Większość standardowych 2.5-calowych dysków IDE lub SATA może być użyta dzięki otwartej tylnej konstrukcji. Pozwala ona również na stosowanie bezpośrednich połączeń do dysku, jak również daje użytkownikowi możliwość  mieszania i łączenia dysków.
MB990SP-B_1.jpg

Łatwe korzystanie

Wystarczy włożyć dysk lub dyski do uchwytu, zamknąć zatrzask i teraz jest już gotowy do zainstalowania w obudowie. Aby to zrobić, zaciśnij dwa zatrzaski z tyłu i umieść kieszeń dyskową. Gdy zatrzaski są zwolnione, kołki z kompletu wskoczą na miejsce otworów montażowych obudowy i montaż jest zakończony. Użytkownik może też użyć własnych śrub mocujących.

Funkcje:

– Współpracuje z dyskami HDD/SSD 2.5” SATA/IDE  (9.5 mm)
– Lekka konstrukcja
– Do użycia w kieszeniach/obudowach 3.5″
– Kompatybilna z beznarzędziowymi tackami do dysków
– Plug & Play
– Unikatowy wygląd dla szybszego i łatwiejszego dostępu do dysku
– Design dostosowany do zabezpieczenia przed wibracjami i przegrzaniem dysku
– Montaż i demontaż dysku bez dodatkowych narzędzi