Niezależnie od tego jakiej muzyki słuchasz, pop, rock, klasyczna czy hip hop, zawsze oczekujesz eksplozji dźwięku. Wie o tym doskonale marka Hama, która wprowadza na rynek nowy model bezprzewodowego głośnika – Soundcup-Z. Umożliwia on słuchanie ulubionej muzyki za pośrednictwem połączenia Bluetooth, ale też po podłączeniu pendriva lub przy użyciu karty microUSB. Całość uzupełniają świetlne efekty stworzone przez kolorowe lampki LED wmontowane w urządzenie.

Kilkanaście godzin z ulubionymi playlistami

Soundcup-Z wyposażony został w baterię litowo-jonową o pojemności 2000 mAh, co skutkuje możliwością cieszenia się ulubionymi dźwiękami przez 12 godzin przy podłączeniu Bluetooth i 16 godzin, jeśli korzystamy z wejścia Aux. Jednak nowy głośnik od marki Hama posiada znacznie szersze spektrum możliwości odtwarzania. Pozwala bowiem na skorzystanie między innymi z odpowiednich wejść USB dla pendrivów oraz kart pamięci. W gabarycie 11,4 x 11,4 x 24 cm zmieściliśmy też moc 14,8 Wh, która pozwala Ci rozkoszować się muzyką naprawdę głośno!

Design, który wpada w oko

Wybierając odpowiedni głośnik mobilny zwracasz uwagę na jego wygląd? Zatem Soundcup-Z będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Jego obudowa, pokryta elegancką tkaniną, zapewnia możliwość rozchodzenia się dźwiękowi w 360 stopniach. Co więcej, głośnik posiada zintegrowaną funkcję bezdotykową, która pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych bez żadnych przeszkód. Wreszcie, Soundcup-Z wyposażony jest w kolorowe lampki LED podświetlające głośnik od dołu w rytm muzyki, której obecnie słuchasz.

Soundcup-Z to jeden z tych głośników, które natychmiast wpadają w oko, nie tylko ze względu na wymyślnie zaprojektowany kształt, ale też mocny, podbity basem dźwięk, którym możemy się cieszyć niemalże na okrągło. Już niebawem produkt pojawi się na półkach sklepowych. Więcej informacji na temat produktu znajdziesz na stronie producenta.