Karta Podarunkowa z Pajacykiem, czyli Karta Podarunkowa Sodexo Stop Hunger została uznana za „Najładniejszą polską kartę roku 2016”. Wyróżnienie to przyznało jury oraz publiczność konkursu zorganizowanego przez Central European Electronic Card oraz firmę konsultingową Medien Service.

Konkurs towarzyszył konferencji Central European Electronic Card, która jest najbardziej prestiżowym dorocznym spotkaniem środowiska, gromadzącym m.in. prezesów banków, przedstawicieli międzynarodowych organizacji kartowych, firm producentów kart oraz firm IT obsługujących branżę kartową.
Karta Podarunkowa z Pajacykiem – Sodexo Stop Hunger została doceniona za kreację, ale jej prawdziwe piękno polega na tym, że służy wspieraniu potrzebujących.

Sodexo od 20 lat dofinansowuje posiłki dzieciom na całym świecie w ramach akcji Sodexo Stop Hunger, której celem jest walka z niedożywieniem wśród najmłodszych. Zachęca do pomagania również swoich partnerów, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia, poprzez połączenie obdarowywania pracowników świątecznym podarunkiem z akcją charytatywną na rzecz potrzebujących dzieci. W tym roku Sodexo współpracuje, w ramach programu dożywiania dzieci Pajacyk, z Polską Akcją Humanitarną.

– Cieszymy się, że nasza karta została dostrzeżona i doceniona nie tylko przez jury konkursu, ale i przez uczestników konferencji Central European Electronic Card. Wierzymy, że pomoże
to w rozpowszechnianiu idei dobroczynności. Dołączając do naszej akcji wspierania dzieci
w ramach programu Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej, pracodawcy nie tylko mogą podziękować pracownikom za wysiłek włożony w całoroczną pracę, ale wspólnie
z pracownikami wziąć udział w akcji charytatywnej i pomóc potrzebującym wsparcia dzieciom. – powiedziała Magdalena Słomczewska – Klimiuk, Kierownik Kategorii Motywacja Pracowników, Sodexo Benefits and Rewards Services.

– Dzięki współpracy z firmą Sodexo Benefits and Rewards Services docieramy z ideą przeciwdziałania niedożywieniu dzieci do szerokich i zróżnicowanych grup odbiorców. Przekłada się to na wymierne wsparcie dla uczniów i uczennic w szkołach i świetlicach współpracujących z nami w ramach programu Pajacyk. Dzięki temu wsparciu obejmujemy pomocą większą liczbę dzieci – dodaje Karina Diłanian – Pinkowicz, kierownik zespołu współpracy z darczyńcami Polskiej Akcji Humanitarnej.

Od każdej zakupionej przez pracodawców Karty Podarunkowej z Pajacykiem (Sodexo Stop Hunger), firma przekazuje pieniądze na posiłki w ramach programu Pajacyk. 10 Kart Podarunkowych to jeden obiad dla dziecka. Ponadto od każdej transakcji zrealizowanej przez pracowników Kartą Podarunkową Stop Hunger w sieci sklepów, które są partnerami akcji, Partnerzy przekażą na rzecz Pajacyka dodatkową złotówkę. Pracownicy będą mogli również osobiście zaangażować się we wsparcie programu Pajacyk, kupując cegiełkę o wartości 4 zł
w PromoSklepie na stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl.
Więcej informacji dotyczących Karty Podarunkowej Stop Hunger jest dostępnych na stronie www.sodexomotywacja.pl.