Jak wynika z danych Departamentu Pracy Stanów Zjednoczonych, tylko w drugim kwartale 2016 roku odnotowano spadek produktywności o 0,6%. To impuls dla organizacji, które zaczynają poszukiwać metod utrzymania biurowej efektywności. Wyposażanie pracowników w łatwą w obsłudze technologię pomaga eliminować czasochłonne procesy i ułatwia biurowe procedury. Takie rozwiązania umożliwia nowy skaner Xerox DocuMate 3125. Pozwala on na digitalizację najważniejszych informacji biznesowych firmy i automatycznie przesyła je do odpowiedniego działu lub pracownika, udrażniając przepływ pracy i zwiększając produktywność.

Skaner Xerox DocuMate 3125 dysponuje teraz większą szybkością niż poprzednie wersje urządzenia. Teraz z prędkością skanowania do 40 obrazów na minutę dokumentów jednostronnych oraz do 70 obrazów na minutę dokumentów dwustronnych i dysponując podajnikiem papieru mieszczącym 50 arkuszy, urządzenie umożliwia szybkie konwertowanie dokumentów o formacie listów, plastikowych kart i formularzy do wersji elektronicznej. Duża prędkość i niska produkcja odpadów sprawiają, że DocuMate 3125 to świetne rozwiązanie dla firm z sektora MŚP i osób wykonujących pracę z domu.

 

Urządzenie pozwala również w bezpieczny sposób przesyłać dokumenty na pulpit lub umieszczać je bezpośrednio w chmurze za pośrednictwem jednego kliknięcia. Pracownicy firmy mogą np. bez problemu przeskanować priorytetowe materiały do odpowiedniego działu, powodując przyspieszenie prac nad nimi. Ta funkcjonalność pozwoli uniknąć pracochłonnych czynności, a zatrudnionym skupić się na ich podstawowych zadaniach.

 

  • W czasach, gdy transformacja cyfrowa dotyka niemalże każdej branży, z punktu widzenia biznesu, coraz ważniejszym staje się znalezienie odpowiednich rozwiązań umożliwiających digitalizację dokumentów w procesie przepływu pracy – twierdzi Walt Thinfen, prezes i CEO Visioneer®. Niezawodny i łatwy w obsłudze skaner DocuMate 3125 pozwala zarządzać i zabezpieczać informacje kluczowe z punktu widzenia biznesu – dodaje.

 

Zaawansowane i certyfikowane sterowniki TWAIN™ and ISIS® współpracują z komputerami tradycyjnymi i typu Mac, pozwalając pracownikom korzystać z systemów Enterprise Content Management (ECM) i oprogramowania Document Image Management (DIM). Urządzenia łatwo integrują się ze współczesną biznesową infrastrukturą technologiczną i automatycznie poprawiają jakość skanowanych obrazów.