50% zniżki na wszystkie oprawki, konkursy z nagrodami w postaci modnych akcesoriów światowych marek, doradztwo osobistej stylistki Moniki Jurczyk OSA – to tylko wybrane atrakcje, które będą czekać na klientów Złotych Tarasów (3 i 4 grudnia) i Galerii Mokotów (10 i 11 grudnia) podczas eventów inaugurujących salony optyczne Trendy Opticians po metamorfozie z Trendy by Vision Express.

Na początku grudnia salony Trendy by Vision Express przejdą metamorfozę i zmienią się w Trendy Opticians. Wiąże się to z modyfikacją wizualizacji oraz estetyki wnętrza, a także udoskonalaniem funkcjonalności. Eventy inaugurujące te zmiany, to nie lada gratka dla osób, które okularami nie tylko korygują wzrok, ale także postrzegają je jako modny dodatek i element stylizacji.

 

Od 3 grudnia 2016 do 8 stycznia 2017 w salonach Trendy Opticians klienci dwóch warszawskich centrów handlowych będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji – ceny oprawek najmodniejszych światowych marek zostaną obniżone o 50%, a w dniach eventów ich odpowiednim doborze pomoże Monika Jurczyk OSA – pierwsza polska personal shopper, właścicielka Akademii Wizerunku i firmy OSA Osobista Stylistka. Ekspertka w dziedzinie osobistej stylizacji będzie służyć swoją radą i ogromnym doświadczeniem. Ponadto przez tydzień od pierwszego dnia wydarzenia w obu centrach handlowych zorganizowane zostaną konkursy z cennymi nagrodami – akcesoriami znanych, luksusowych marek. trendyrefit-640x400