Długie, zimowe wieczory idealnie sprzyjają snuciu różnorodnych, bajkowych historii. Marka Czas na Herbatę, inspirowana tą wyjątkową porą roku, stworzyła swoją własną „Zimową Opowieść”. Jej główni bohaterowie to zielona herbata, soczyste owoce oraz wyraziste przyprawy. By w pełni poznać oryginalną fabułę „Zimowej opowieści” wystarczy odwiedzić jeden ze sklepów marki „Czas na Herbatę”.

Aromatyczne rozgrzanie

Pewnego razu, w samym środku zimy, eksperci marki Czas na Herbatę postanowili stworzyć herbacianą kompozycję, o której walorach można by opowiadać bez końca. Sięgnęli zatem po pochodzącą z odległych Chin zieloną herbatę Sencha, a następnie wzbogacili ją cząstkami mango i grejpfruta. Ponieważ pragnęli nadać naparowi właściwości rozgrzewających, wykorzystali również przyprawy: anyż gwiaździsty, goździki oraz czerwony pieprz. W taki sposób powstała „Zimowa opowieść”, która doskonale wpasowuje się w nastrój długich, chłodnych wieczorów, kiedy opatuleni w koc pragniemy zrelaksować się po ciężkim dniu. Wyjątkowy smak i aromat „Zimowej opowieści” sprawia, że jest to historia, która nigdy się nie kończy, a każdy z nas może opowiedzieć ją na swój własny sposób. Wystarczy jedynie, łyżeczkę suszu zalać wodą o temperaturze ok. 80°C a następnie zaparzać go w zależności od indywidualnych upodobań – od 1 do 3 minut pod przykryciem.

Po więcej produktów marki Czas na Herbatę, zapraszamy do sklepów stacjonarnych Czas na Herbatę, a także online na www.czasnaherbate.net.

Kompozycja „Zimowa Opowieść marki Czas na Herbatę

Cena:13,95zł /50 g

zimowa_opowiesc_czas_na_herbate_susz