Kremy tortowe do przekładania i dekoracji wypieków w szybki sposób przemienią każdy biszkopt, bezę czy kruche ciasto w dostojny i elegancki deser na specjalną okazję. Dzięki nowemu Kremowi tortowemu o smaku waniliowym Delecta domowe ciasta i desery zamienią się w prawdziwe dzieła sztuki ot tak… prosto z serca!

Krem tortowy o smaku waniliowym Delecta to pierwszy na polskim rynku produkt z dodatkiem naturalnej wanilii. Dzięki tej aromatycznej przyprawie, krem nie tylko ma wzmocniony smak i atrakcyjny wygląd. Zapach wanilii unoszący się podczas jego przygotowania przywołuje na myśl słodkie wspomnienia z czasów dzieciństwa.

 

Krem o gładkiej, kremowej konsystencji jest znakomitym dodatkiem do deserów, ciast, tortów, babeczek, tart i naleśników. Wystarczy jedynie miksować zawartość opakowania z mlekiem przez 3 minuty. Możliwości jego wykorzystania są nieograniczone – dekorowanie, przekładanie czy nadziewanie. Idealnie współgra z posypkami Decorada.

 

W rodzinie kremów Delecta znajdują się również kremy: Karpatka, ajerkoniakowy, czekoladowy, śmietankowy, Krówka oraz Tiramisu. Produkty Delecta jako jedyne na rynku zostały stworzone na bazie oleju kokosowego i nie zawierają szkodliwych dla zdrowia tłuszczów trans – ważna informacja dla tych, którzy poszukują bezpiecznych dla zdrowia produktów.

 

Krem tortowy o smaku waniliowym Delecta jest dostępny w sprzedaży od 23 sierpnia br., w sugerowanej cenie detalicznej ok. 4,00 zł/opakowanie.

 

 

Producent:                           Bakalland S.A. (www.delecta.pl)

Cena det.:                            Krem tortowy waniliowy Delecta (120 g), cena det. ok. 4,00 zł

 

 

Życzymy udanych wypieków!  Pamiętaj… w pieczeniu najbardziej ceni się szczere intencje.

Piecz śmiało dla innych… ot tak… prosto z serca.