nove_kabanosy

Lato – czas długich wieczorów, wypoczynku i wymarzonych podróży. Niezależnie od tego, jak planujemy spędzić swój urlop, warto pomyśleć o sycących i smacznych przekąskach, które będą nam towarzyszyć podczas wolnych dni. Kabanosy marki Nove sprawdzą się w tej roli doskonale.

„Nove” oblicze wakacyjnej przekąski

Podczas urlopu nasz czas często ulega dezorganizacji. Może zdarzyć się, że wygospodarowanie dłuższej chwili na rodzinny obiad przy stole stanie się niemożliwe lub wręcz przeciwnie – brak zajęcia sprawi, że ochota na jedzenie przychodzić będzie nieustannie. W obu tych przypadkach warto sięgnąć po kabanosy marki Nove, które zaspokoją nasz głód i chęć podjadania. Starannie wyselekcjonowane mięso wieprzowe oraz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach procesy produkcyjne i sprawdzone receptury sprawiają, że kabanosy marki Nove to gwarancja wyśmienitego smaku.

Kabanosy marki Nove to niezastąpiony element w codziennym menu – podczas śniadania jako apetyczny dodatek do kanapek, w porze obiadu – w połączeniu z tradycyjnymi zupami, a w czasie kolacji jako sycąca przekąska. Nieocenione będą też w podróży czy podczas długiego spaceru, kiedy potrzebny będzie szybki zastrzyk energii.

 

Kabanosy z linii „W naszym domu” marki Nove:

Masa netto: 200g

Cena:  4,70 zł/szt.

 

Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o.  to średniej wielkości firma FMCG usytuowana na obrzeżach miasta Nowe (około 100 km na południe od Gdańska). Surowiec do produkcji mięsa  pochodzi z najlepszych zakładów, posiadających certyfikaty na zgodność z systemami uznanymi przed GFSI. Bezpieczeństwo i wysoką jakość wyrobów gwarantuje Nadzór Państwowej Inspekcji Weterynaryjnej. Dzięki nowoczesnej i efektywnej technologii produkcji opartej na ścisłej kontroli jakości i wysokiej higienie, gwarantowanym przez prowadzony w zakładzie system kontroli HACCP, Zakłady Mięsne Nove uzyskały uprawnienia eksportowe na rynki krajów UE oraz posiadają certyfikaty BRC i IFS oraz zatwierdzone audyty wielkich międzynarodowych sieci. Zakłady mięsne Nove i linia Natura otrzymały licencję na używanie międzynarodowego symbolu przekreślonego kłosa, określającego bezglutenową żywność. W skład linii Natura wchodzą szynka, kiełbasa długa, kiełbasa krótka, kiełbasa krakowska, parówki, schab, szynka z tłuszczem. Produkty są paczkowane i dostępne na stoiskach samoobsługowych w Auchan, Tesco, Makro, Selgros.

 

Zakłady Mięsne „Nove” Sp. z o.o.

86-170 Nowe, Morgi 53

tel.: 48 52 332 83 81

fax: 48 52 332 83 80

e-mail:sekretariat@zmnove.pl

http://www.zmnove.pl