Podczas karnawałowych spotkań nie może zabraknąć zastawionego stołu. Obok dań na ciepło przyda się także kilka lżejszych pozycji z wykorzystaniem warzyw i owoców w puszkach od marki Happy Frucht. Przygotujemy dzięki nim smaczne przekąski, sałatki oraz desery, które idealnie uzupełnią dania mięsne czy rybne.

Sałatkowy zawrót głowy

Sałatka to jedna z najbardziej sprawdzonych propozycji w imprezowym menu. Możemy jeść ją samodzielnie, w połączeniu z kanapkami lub koreczkami. Ponadto przygotowanie sałatek jest bardzo proste, a ich różnorodne rodzaje pozwolą dogodzić wszystkim gościom. Korzystając z warzyw konserwowych marki Happy Frucht możemy przygotować nie tylko tradycyjną sałatkę warzywną z ziemniakami i groszkiem, ale też z kukurydzą, szynką oraz ananasem lub bardziej oryginalną: z karczochami, awokado i różowym grapefruitem.

Do chleba

Obok sałatek warto zaserwować gościom również szybką przekąskę w postaci chrupiącego chleba ze smarowidłami. Idealnie sprawdzą się do tego produkty marki Happy Frucht – ciecierzyca, bób lub czerwona fasola, z których przygotujemy hummus lub różnorodne pasty. Zanim podamy danie główne goście będą mogli przekąsić je jako przystawkę.

Na słodko

Na imprezie karnawałowej nie może zabraknąć słodkiego deseru. Także tym razem z pomocą przychodzi marka Happy Frucht,  która dzięki całorocznej ofercie owoców z puszki, nawet w styczniu pomoże nam przygotować ulubione i pyszne łakocie. Z owocami Happy Frucht możemy stworzyć m.in. babeczki z nadzieniem z kawałków owoców, pudding czekoladowy z truskawkami lub po prostu podać je w towarzystwie lodów oraz bitej śmietany.

Groszek sałatkowy marki Happy Frucht

Masa netto: 400 g

Kukurydza konserwowa marki Happy Frucht

Masa netto: 400 g

Karczochy marki Happy Frucht

Masa netto: 390 g

Ciecierzyca marki Happy Frucht

Masa netto: 400 g

Bób marki Happy Frucht

Masa netto: 400 g

Fasola czerwona marki Happy Frucht

Masa netto: 400 g

Masa netto: 2600 g

Ananas kawałki marki Happy Frucht

Masa netto: 565 g

Masa netto: 825 g

Masa netto: 3035 g

Koktajl owoców marki Happy Frucht

Masa netto: 410 g

Masa netto: 820 g

Masa netto: 2600 g

Truskawki marki Happy Frucht

Masa netto: 410 g