royal_coffee1kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kawa jest napojem, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie dnia, a szczególnie poranka. Nic nie jest bowiem wstanie wyciągnąć nas z łóżka oraz zmobilizować do działania tak dobrze, jak aromat świeżo zmielonej i parzonej kawy. Marka Czas na Herbatę, dzięki serii naturalnych kaw ziarnistych zabiera nas w podróż do źródeł najlepszej na świecie kawy, zapewniając przy tym niezapomniane doznania.

 

 

Ziarna pełne słońca

Marka Czas na Herbatę posiada w swojej ofercie4 wyjątkowe kawy, dostępne w dużych, wydajnych opakowaniach. Są to: Etiopia Dijmah, Kolumbia ExcelsoMedelin, Brazylia Santos oraz RoyalCoffe. Nazwy tych odległych, gorących krajów, są gwarancją doznań smakowych prosto z najsłynniejszych regionów produkcji tego napoju. Starannie wyselekcjonowane ziarna nadają kawom ziarnistym marki Czas na Herbatę niepowtarzalnego aromatu, który nie da o sobie zapomnieć. Unikalna wiedza i doświadczenie marki Czas na Herbatę oraz stale monitorowane procesy produkcyjne sprawią, że nawet najwięksi kawowi smakosze nie będą zawiedzeni. Każdy z czterech smaków naturalnych kaw ziarnistych charakteryzuje się innymi walorami smakowymi zabierającymi nas w aromatyczną podróż do różnych części świata. Kawa Etiopia Dijmah to świetna propozycja na energetyczny poranek – lekko winny smak z głęboką czekoladową nutą oraz zdecydowaną kwasowością rozbudzi nawet największych leniuchów. Kolumbia ExcelsoMedelin to kawa polecana zwolennikom nieco mniej wyczuwalnej kwasowości. Daje bogaty, a zarazem delikatny posmak o lekkiej karmelowej nucie. Doskonale nadaje się do parzenia w ekspresach ciśnieniowych. Brazylia Santos to słoneczna podróż w świat subtelnego aromatu. Pozbawiona jest kwasowości i goryczki z wyczuwalnym czekoladowym akcentem, dzięki czemu pasuje niemalże do każdej okazji. Ostatnią propozycją marki Czas na Herbatę z linii naturalnych kaw ziarnistych jest RoyalCoffe. Jest to iście królewska kompozycja dwóch gatunków kaw, którą cechuje bogata, brązowo-orzechowa crema. RoyalCoffe będzie wyśmienita podana zarówno z mlekiem jak i w formie espresso.

Kawy naturalne ziarniste marki Czas na Herbatę to wysokogatunkowe kompozycje o wyrafinowanym smaku. Każde ziarno poddawane jest wyjątkowej obróbce, która gwarantują ich unikalną jakość. Niezależnie od naszego wyboru, filiżanka kawy marki Czas na Herbatę z pewnością zabierze nas w aromatyczną podróż, którą będziemy chcieli odbywać na nowo każdego dnia.