Przeciwieństwa lubią się przyciągać, co dotyczy również smakołyków. Chrupiące wnętrze i delikatna, rozpływająca się w ustach mleczna czekolada to połączenie, które na długo nie da o sobie zapomnieć. Ten zgrany duet smaków odnajdziemy w różnych formach przysmaków od Daim.

daim_mini_200g1Daim to szwedzkie specjały, które od wielu lat skradają serca miłośników słodyczy z najróżniejszych zakątków świata. Swój niepowtarzalny smak zawdzięczają kombinacji twardej masy karmelowej, migdałów i delikatnej mlecznej czekolady. Wszystkie składniki razem tworzą chrupiącą pyszność, która natychmiast rozpływa się w ustach. Daim oferuje trzy rodzaje produktów: batonik, podwójny batonik oraz mini batoniki w formie cukierków. Smakołyki sprawdzą się jako przekąska, ale także jako dodatek do wielu deserów, np. tortów, muffinów, lodów czy serników, które docenią nawet najwytrawniejsi smakosze.

Daim Single
Gramatura: 28 g
Cena rekomendowana:  1,89 zł

Daim Double
Gramatura: 56 g
Cena rekomendowana: 2,99 zł

Mini batoniki Daim
Gramatura: 200 g
Cena rekomendowana: 12,99 zł

Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand’Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny i Schwartau.