Ozdoby świąteczne  z artykułów spożywczych? Pomysły na wigilijne aranżacje stołu? Krótki poradnik: „Jak dotrwać do Świąt i nie zwariować?” To propozycje na warsztaty świąteczne, które odbędą się 26 listopada w Galerii Wnętrz Domar przy ulicy Braniborskiej.

Warsztaty zamykają roczny cykl spotkań z aranżacjami, trendami wnętrzarskimi i praktycznymi poradami dotyczącymi urządzania mieszkań i domów prowadzonych przez specjalistów Galerii Wnętrz Domar i popularne wrocławskie blogerki Pani to Potrafi.

Na ostatnich w tym roku warsztatach Aldona Mioduszewska opowie o wirusie przedświątecznej gorączki i o tym, jak się nim nie zarazić aby szczęśliwie i bezstresowo dotrwać do Bożego Narodzenia.

„Zapominamy, że z definicji święta Bożego Narodzenia, to czas, który należy świętować, celebrować a nie odreagowywać zmęczenie przy zastawionym stole” – mówi Aldona Mioduszewska i zachęca do metodycznego podejścia do przygotowań przedświątecznych

Z kolei Sylwia Gulewicz-Wysocka , architekt wnętrz pokaże najmodniejsze stylizacje wigilijnego stołu: kolorystykę, charakterystyczne akcenty, obowiązujące lub po prostu modne w tym roku.

Natomiast Ania i Beti czyli blogerki z Pani to Potrafi pokażą, jakie cuda, cudeńka czyli urocze ozdoby świąteczne można wyczarować z bardzo prostego produktu spożywczego. Jakiego? Dowiecie się na warsztatach 26 listopada w GW Domar.

Zaczynamy o godz. 13 w domkach aranżacyjnych na parterze, w których pokażemy świąteczne aranżacje jadalni . Następnie  udamy się do Galerii Inspiracji Architekta na 2. Piętrze, gdzie czekać nas będzie część prelekcyjno-warsztatowa.

W trakcie warsztatów będzie można także wesprzeć akcję charytatywną „Umeblujmy dziecięce marzenia” organizowaną razem z Fundacją Dom – Dbamy o Młodych i mającą na celu wyposażenie pokojów w domu dziecka „Dom nad Stawem” w Obornikach Śląskich.

Jak zawsze będzie można wygrać atrakcyjne nagrody od naszych partnerów  i poczęstować się dobrą kawą i ciastkami.

Warsztaty są bezpłatne.

Więcej: http://domar.pl/swiateczne-warsztaty-z-blogerkami-pani-to-potrafi-juz-26-listopada/

http://domar.pl/umeblujmy-dzieciece-marzenia/

 

26 listopada 2016 (sobota)

Godz. 13:00

Galeria Wnętrz Domar

  1. Braniborska 14, Wrocław