Małe auto o wielkiej mocy? Mowa o czymś wyjątkowym. Kultowa „pięćsetka” stworzona z myślą o tym, aby na co dzień poruszać się jak po torze wyścigowym to propozycja nie do odrzucenia. Jeśli jesteś kierowcą, któremu marzy się dynamiczne prowadzenie i uzyskiwanie świetnych osiągów, a do tego takim, który doceni kunszt wykonania i oryginalny styl, Abarth Pista będzie wyborem idealnym!

Ferrari wśród mikrusów

Nie rozmiar świadczy o charakterze samochodu, ale drzemiąca w nim siła – zdają się przekonywać twórcy samochodów z emblematem Skorpiona. Nie da się ukryć, że auta tego włoskiego koncernu zachwycają wyglądem. To nic innego, jak podrasowana „pięćsetka”, która znakomicie sprawdza się podczas codziennej jazdy o nieco dynamiczniejszym zacięciu. Taki samochód to prawdziwa gratka dla tych, którzy marzą o sportowym samochodzie z prawdziwego zdarzenia, ale zarazem nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na znacznie droższe pojazdy tego segmentu. Abarth Pista to także znakomita propozycja dla kierowców dopiero rozpoczynających swoją przygodę z prędkością. Niewielkie i zwinne ułatwi sprawdzenie swoich umiejętności, co doprawione zostanie mnóstwem frajdy.

Małe auto – spore możliwości

Abarth Pista to nie tylko sportowy modny wygląd oraz zaawansowana technika. Auto powstało z zamiłowania do wysokich osiągów, lekkości i dynamiki prowadzenia. Samochód zaopatrzony został z najlepsze zdobycze ówczesnej techniki. Za elastyczność prowadzenia odpowiadają takie elementy, jak m.in. turbosprężarka Garret, kolumny McPhersona oraz tylne amortyzatory KONI z zaworem FSD. Czterocylindrowy silnik T-JET dopełnia tylko całość. Abarth nie byłby sobą, gdyby nie sięgnął po nowinki techniczne. Świetnemu prowadzeniu sprzyja nowoczesny system telemetryczny. Pozwala nie tylko kontrolować jazdę, ale także chwalić się zdobytymi osiągami!