Każda okazja jest dobra aby wręczyć bliskiej osobie pomysłowy prezent. W dzisiejszych czasach jednak ciężko czasem o oryginalność. Osoba lubiąca przygotowywać drinki w domowym zaciszu z pewnością ucieszy się na widok zestawu barmańskiego.

Kolorowe drinki cieszą się coraz większą popularnością w barach i na domowych imprezach. Imponujące zdjęcia apetycznie wyglądających koktajli i shotów zdają się przemawiać do ludzkiej wyobraźni bowiem coraz więcej ludzi zaczyna interesować się samodzielnym przygotowywaniem drinków w domowym zaciszu. Jeżeli bliska nam osoba chciałaby spróbować swoich sił w przyrządzaniu drinków, doskonałym prezentem dla niej będzie zestaw barmański.

Zestaw barmański jest prezentem oryginalnym i praktycznym. Każdy, kto przygotowuje drinki samodzielnie wie, jak istotne są odpowiednie przyrządy barmańskie, takie jak miarka, sitko czy muddler… o shakerze nie wspominając! Dlatego też dla tych stawiających swoje pierwsze kroki w sztuce barmańskiej możemy polecić zestawy barmańskie, które świetnie sprawdzą się jako prezent.

Spośród licznych zestawów prezentowych warto przyjrzeć się bliżej zestawowi Hawana. Składa się  on z aż 11 elementów, które w zupełności wystarczą do przygotowywania drinków dla siebie i bliskich. Dwuczęściowy shaker bostoński w zestawie z trzema rodzajami sitka, książką „Proste drinki”, muddlerem, łyżką, miarką i nalewakiem będzie porządnym startem dla każdego początkującego barmana. Elegancka, prezentowa tuba doskonale poradzi sobie w roli opakowania prezentowego. Zamawiając zestaw barmański w sklepie 2drink.pl za szybką i tanią dostawę zapłacisz tylko 9,90 zł!