To będzie weekend pod znakiem dobrego jedzenia i pozytywnej zabawy. Na parkingu przed Centrum Handlowym Czyżyny pojawi się kilkanaście restauracji na kółkach, które w dniach od 28-30 września serwować będą najlepsze dania z różnych stron świata. Festiwalowi towarzyszyć będą także atrakcje dodatkowe – konkursy, zabawy oraz pokaz mappingu.

Szaleństwo ulicznego jedzenia po raz pierwszy opanuje CH Czyżyny. Przez kolejne trzy dni – od piątku do niedzieli mieszkańcy Krakowa będą mogli skosztować najlepszych specjałów prosto z food trucków. To będzie prawdziwy festiwal smaku: klasyczne burgery, azjatyckie pierożki Dim Sum, kanapki w stylu Pulled Pork, dania z woka, frytki belgijskie. Miłośnicy dobrej ulicznej kuchni mogą liczyć na różnorodność proponowanych przez food trucki dań! Nie zabraknie bowiem także prawdziwej włoskiej pizzy z pieca opalanego drewnem, tradycyjnych zapiekanek oraz uwielbianych przez najmłodszych bąbelkowych wafli.

Kulinarnej uczcie towarzyszyć będzie szereg atrakcji dodatkowych. Wielbiciele naprawdę wielkich porcji będą mogli spróbować swoich sił w „Mistrzostwach Krakowa w jedzeniu porcji XXL”, a na spragnionych weekendowego relaksu czekać będzie strefa chill&fun z wygodnymi sofami oraz kącik zabaw dla dzieci.

Dopełnieniem festiwalu będzie wieczorny pokaz mappingu, czyli wielki spektakl barw i dźwięków, który zaczaruje wszystkich pełną kolorów wizualizacją!

Godziny otwarcia festiwalu food trucków:
28 września (piątek), godz. 16:00 – 22:00
29-30 września (sobota, niedziela), godz. 12:00 – 22:00

O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk, a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

Właściciel

­­­­­Newbridge to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe. Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu, Centrum Handlowego Guliwer w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji na: www.newbridge.com.pl

Zarządca

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji na: www.apsysgroup.com