Od października bohaterowie serwisu www.Ciufcia.pl mówią głosem Edyty Jungowskiej. Aktorka wciela się w rolę przewodnika, który zachęca dzieci do wspólnej zabawy i podpowiada jak poruszać się w serwisie.

Edyta Jungowska użyczyła głosu bohaterom, których dziecko wybiera na swojego przewodnika po krainach Ciufci. Aktorka motywuje i zaprasza do zabawy nie tylko dzieci, ale również rodziców sugerując, aby właśnie ich zapytać o radę wykonując poszczególne zadania. Znany głos już od pierwszego kliknięcia wita użytkowników Ciufcia.pl, a następnie przekazuje wszystkie instrukcje i pochwały na kolejnych etapach gier.

Jesteśmy dumni, że Pani Edyta zgodziła się na użyczenie głosu naszym bohaterom. Wiemy, że ten znany i charakterystyczny głos sprawi, że dzieci będą się jeszcze lepiej bawiły na Ciufci – mówi Ula Młodnicka-Kornaś z serwisu Ciufcia.pl.

Nowością w serwisie będzie również specjalna kraina Edyty Jungowskiej – Pipi i przyjaciele, gdzie dzieci będą mogły wysłuchać fragmentów audiobooków aktorki (http://ciufcia.pl/pippi-i-przyjaciele). Ta nowoczesna forma dostępu do literatury, podobnie jak oferowane w serwisie Ciufcia.pl zabawy, pozwalają wykorzystać edukacyjną funkcję internetu i efektywnie spędzić czas z dzieckiem.

Podoba mi się to, co oferuje najmłodszym Ciufcia. Gry i zabawy zamieszczone w serwisie są nie tylko estetyczne ale bardzo wartościowe. Współpraca z Ciufcia.pl dała mi wiele radości. Mam nadzieję, że dzieciaki polubią mojego bohatera. Dodatkowo wszystkich fanów dobrej zabawy, którzy uwielbiają przygody wszelakie zapraszam też do odwiedzenia mojej Krainy, która już jest na www.Ciufcia.pl. Będzie można posłuchać klasyki autorstwa znanej szwedzkiej autorki Astrid Lindgren – dodaje Edyta Jungowska, aktorka.

Ciufcia.pl w ostatnim czasie wprowadziła wiele udogodnień i zmian w serwisie. Systematycznie odświeżana jest szata graficzna kolejnych zabaw. Nową grafikę i układ zyskała również strona główna – teraz jest bardziej nowoczesna i przyjazna użytkownikom. Dodatkowo od lutego wprowadzono zegar, który odmierza dziecku czas spędzony na zabawach na www.Ciufcia.pl. Po upływie 30 min. na ekranie pojawia się informacja, która sygnalizuje koniec grania. Wprowadzenie bohatera-opiekuna dziecka w Ciufci, to kolejny pomysł na uatrakcyjnienie serwisu. Kolejne zmiany w serwisie już wkrótce.