Depesze, depeszowcy oraz inni fani Depeszów szykujcie się na wielkie wydarzenie. Już 21 lipca 2017 roku „zmienna moda” zapanuje na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z okazji wydania nowego albumu Spirit, Depeche Mode wyrusza w trasę koncertową Global Spirit Tour, która rozpocznie się 5 maja w Sztokholmie. Artyści oczywiście nie ominą jednego z najwierniejszych grona fanów, czyli Polaków. Bilety na koncert dostępne są już stacjonarnie oraz w internecie.

O zespole

Depeche Mode to brytyjska grupa muzyczna, która w swojej muzycznej stylistyce mieści się gdzieś między przeszłością, a przyszłością, między punkiem, a elektroniczno-popowym brzmieniem. Zespół powstał w 1980 roku w Basildon i od tamtego czasu radzi sobie świetnie. Aktualni członkowie zespołu to Dave Gahan – wokalista, Andrew Fletcher – klawiszowiec oraz Martin Gore, który zajmuje się w grupie nie jedną rzeczą. Inspiracją dla nazwy zespołu był francuski magazyn o modzie i zasugerował ją Gahan. Do tej chwili Depeche Mode sprzedał 100 milionów płyt na całym świecie i jest jedną z najlepiej sprzedających się grup w historii. Jakby nie było jeden z singli zespołu – Personal Jesus – był rekordem sprzedażowym wytwórni Warner Bros. Paradoksem jest to, że wytwórnia opierała się jak tylko mogła przed wypuszczeniem singla, który był kontrowersyjny.

Gdzie kupić bilety na Depeche Mode?

Depeche Mode w lipcu zawita do Polski po raz piąty, trzeci raz w Warszawie oraz drugi na Stadionie Narodowym. Przedsprzedaż biletów na to wydarzenie trwała od 19 do 20 października, 21 października ruszyła sprzedaż ogólna. Głównymi kanałami dystrybucji biletów są portale livenation.pl oraz ticketmaster.pl. Niestety na tych portalach wiele z sektorów zostało już wyprzedanych i w tym momencie największą ilość znajdziesz w systemie odsprzedaży biletów np. na portalu alebilet.pl, gdzie dostępne są wejściówki na każdy z sektorów.

Ceny biletów

Bilety na Depeche Mode w bezpośredniej sprzedaży zaczynają się w tym momencie od 179 złotych za miejsce na trybunach do 399 zł za bilet Early Entrance, natomiast wejściówki typu Platinum to już koszt nawet 1797 złotych. Bilety w systemie odsprzedaży to koszt od 270 złotych do 1500 złotych za bilet w sektorze VIP.

Koncert Depeche Mode w Polsce to okazja, aby zobaczyć swój ulubiony zespół na żywo, bez przymusu wyjazdu do innego kraju. Dlatego wydarzenie to powinno być priorytetem każdego fana Depeszów na 2017 rok.