iPhone to jeden z tych produktów firmy Apple, które zrewolucjonizowały cały rynek urządzeń elektronicznych. Są popularne i obecne prawie wszędzie za sprawą swojej niezawodności, wydajności oraz prostoty w obsłudze. Jakie akcesoria warto nabyć do swojego iPhona?

Stacja ładująca

To świetne rozwiązanie, jeśli posiadamy więcej niż jedno urządzenie Apple. Stacja ładująca nie tylko pozwoli naładować jest wszystkie za jednym zamachem i bez obecności irytujących kabli, ale także sprawi, że będą pięknie się prezentować. Dostępne są w wielu wzorach i kolorach, każdy znajdzie więc coś co pasuje zarówno do jego urządzenia, jak i wnętrza.

Dodatkowe obiektywy

Cała rodzina smartfonów iPhone słynie z bardzo dobrej jakości obiektywów i zdjęć, które można nimi wykonywać. Te osoby, które jednak wymagają jeszcze lepszej ostrości oraz dodatkowych efektów powinny rozważyć zakup dodatkowych obiektywów. Są one niewielkie i nakładane na róg telefonu. Dostępne są pojedynczo oraz w zestawach, które mogą zawierać obiektywy do zdjęć makro, z efektem rybiego oka oraz szerokokątne. Idealny dodatek dla każdego mobilnego fotografa.

Sprawdź inne akcesoria do iPhone’a – przejściówki, kable, słuchawki, etui.

Smartband

Wraz z coraz nowszymi urządzeniami i miniaturyzacją technologii na rynku pojawiły się dopasowane do nich smartbandy. Czym są? To nieduże opaski wykonane z miękkich tworzyw, zakładane na rękę. Są one kompatybilne z iPhonem i pozwalają na monitorowanie aktywności fizycznej, czyli ilości przebytego dystansu i spalonych kalorii. Dzięki integracji z urządzeniem, mogą nas także budzić lub wibrować, kiedy ktoś do nas dzwoni lub przychodzi wiadomość. To dobry gadżet dla aktywnych lub osób, które nigdy nie czują wibracji telefonu w kieszeni lub w torebce. Można je także dostosować do swojego stylu – dostępne są smartbandy wyglądające jak zwykłe, gumowe opaski, ale także i takie wyglądające jak elegancki i luksusowy zegarek.

Gry i roboty

Ci, którzy szukają dobrej zabawy powinni rozważyć zakup jednej z wielu interaktywnych gier. Są one wariacjami na temat klasycznych gier planszowych takich jak chińczyk, ale także autorskimi projektami. W trakcie zabawy wykorzystujemy zarówno urządzenie, jak i dołączane do gry akcesoria: karty czy pionki.

Inną ciekawą propozycją są niewielkie roboty sterowane za pomocą urządzenia, których świetnym przykładem może być kulka Sphero. Połączona jest ona z kilkoma aplikacjami wykorzystującymi rozszerzoną rzeczywistość, w których poruszamy używając raz smartphona, a raz kulki.

Fanów Star Wars z pewnością zainteresuje malutki robocik wzorowany na BB-8 z najnowszej części sagi, który nie tylko ładnie wygląda na biurku, ale także porusza się identycznie jak jego filmowy pierwowzór.

To tylko nieliczne przykłady wielu gadżetów i akcesoriów dostępnych dla iPhona. Wystarczy nieco poszukać, a każdy znajdzie coś dla siebie.