• PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz na podróże od 11 stycznia aż do 31 marca
• Tysiące biletów w cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację są już dostępne na stronie internetowej www.polskibus.com
• Nowe terminy podróży obejmują również wszystkie linie partnerskie FlixBus, Eurolines Lt, Żak Express, AlbatrosBUS, Garden Service, BP Tour, Mobilis Group, Ideal Travel, Arriva

Nadszedł najbardziej wyczekiwany moment tej zimy! Z okazji Mikołajek PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz na podróże w pierwszym kwartale 2017 roku! To wspaniała okazja, aby pojechać na ferie w najlepszych cenach rozpoczynających się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Wszystkich Pasażerów zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej promocji, bilety można rezerwować już teraz na stronie www.PolskiBus.com.

Otwarcie nowego kalendarza to niepowtarzalna okazja, aby w atrakcyjnych cenach zarezerwować rodzinną podróż w okresie ferii, wyjechać do jednej z europejskich stolic lub wybrać się na narty. Coraz dłuższe dni zachęcają do większej aktywności, zwiedzania czy uprawiania zimowych sportów, więc nie ma na co czekać, ponieważ bilety w najlepszych na rynku cenach, zaczynających się już od 1 zł znikają w ekspresowym tempie”. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Nowy kalendarz połączeń na okres 11.01 – 31.03.2017 roku umożliwia rezerwowanie biletów na wszystkie trasy w ramach całej siatki połączeń PolskiBus.com, w tym również naszych partnerów: FlixBus, Arriva, Żak Express, Mobilis Group, BP Tour, Garden Service, AlbatrosBUS, Eurolines Lt oraz Ideal Travel.

Przypominamy także o nowości w ofercie PolskiBus.com, którą są podróże łączone. Dostępne kierunki to Rzeszów – Zakopane, Budapeszt, Praga i Wiedeń oraz Gdańsk, Toruń, Łódź i Katowice do Zakopanego i Budapesztu. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.PolskiBus.com.